途径“叠石山(河浦大道)”的公交线路
去程: 东厦客运站 — 国际大酒店 — 金砂公园 — 汕头中旅 — 东征纪念馆 — 人民广场 — 工人文化宫 — 跃进路 — 外马路西 — 西堤 — 西堤路中 — 礐石岭顶 — 磊口工业区(路口) — 金寿茶艺园 — 叠石山(河浦大道) — 河东村 — 河浦街道办 — 三河中学 — 燎原 — 河中路 — 黎明 — 玉新街道办 — 玉石 — 岗背 — 华新 — 台商工业区 — 钱塘 — 里前 — 中信渡假村 (29站)
回程: 中信渡假村 — 里前 — 钱塘 — 台商工业区 — 华新 — 岗背 — 玉石 — 玉新街道办 — 黎明 — 河中路 — 燎原 — 三河中学 — 河浦街道办 — 河东村 — 叠石山(河浦大道) — 金寿茶艺园 — 磊口工业区(路口) — 礐石岭顶 — 西堤 — 跃进路 — 工人文化宫 — 人民广场 — 东征纪念馆 — 中心医院 — 汕头中旅 — 金砂公园 — 国际大酒店 — 东厦客运站 (28站)