去程: 教师村口 — 理工体育中心 — 松湖花园 — 松山湖管委会 — 凯悦酒店 — 松湖烟雨 — 佛子凹 — 松柏朗村 — 大润发(大福源) — 大朗中学 — 大朗广场 — 大朗医院 — 大朗派出所 — 大朗毛织贸易中心 — 大朗汽车站 — 东坑路口 — 初坑 — 东坑汽车站 — 东坑镇政府 — 黄屋 — 丁屋 — 神山桥 — 神山工业区 — 隔坑 — 横沥医院 — 万家福商场 — 横沥中学 — 横沥分局 — 横沥汽车站 — 横沥中心小学 — 三江工业区 — 下沙 — 石排汽车站 — 福隆油站 — 曾屋路口 — 庙边王 — 利丰广场 — 石排分局 — 埔心 — 横山 — 田边 — 石贝 — 燕窝 — 西湖酒店 — 石龙客运中心 — 华南大桥 — 滨江路 — 广源路 — 石龙火车站 — 袁崇焕公园 — 石碣新民学校 — 崇焕路 (52站)
回程: 崇焕路 — 石碣新民学校 — 袁崇焕公园 — 石龙火车站 — 广源路 — 滨江路 — 华南大桥 — 石龙客运中心 — 西湖酒店 — 燕窝 — 石贝 — 田边 — 横山 — 埔心 — 石排分局 — 利丰广场 — 庙边王 — 曾屋路口 — 福隆油站 — 石排汽车站 — 下沙 — 三江工业区 — 横沥中心小学 — 横沥汽车站 — 横沥分局 — 横沥中学 — 万家福商场 — 横沥医院 — 隔坑 — 神山工业区 — 神山桥 — 丁屋 — 黄屋 — 东坑镇政府 — 东坑汽车站 — 初坑 — 东坑路口 — 大朗汽车站 — 大朗毛织贸易中心 — 大朗派出所 — 大朗医院 — 大朗广场 — 大朗中学 — 大润发(大福源) — 松柏朗村 — 佛子凹 — 松湖烟雨 — 凯悦酒店 — 松山湖管委会 — 松湖花园 — 理工体育中心 — 教师村口 (52站)
去程: 大朗汽车站 — 大朗毛织贸易中心 — 大朗华润 — 富和购物广场 — 大朗派出所 — 豪华大酒店 — 大朗 — 大朗天桥 — 大朗广场 — 嘉荣购物广场 — 大朗中学 — 长塘花园 — 盛世缤纷步行街 — 长塘商业广场 — 锦乐百货 — 佛新社区 — 松柏朗市场 — 家贸市场 — 佛子凹 — 松湖烟雨 (20站)
回程: 松湖烟雨 — 佛子凹 — 家贸市场 — 松柏朗市场 — 佛新社区 — 锦乐百货 — 长塘商业广场 — 盛世缤纷步行街 — 长塘花园 — 大朗中学 — 嘉荣购物广场 — 大朗广场 — 大朗天桥 — 大朗 — 豪华大酒店 — 大朗派出所 — 富和购物广场 — 大朗华润 — 大朗毛织贸易中心 — 大朗汽车站 (20站)