去程: 芙蓉路公交站 — 芙蓉路 — 芙莲站 — 明珠广场(金寨南路) — 明珠广场(繁华大道) — 莲花路 — 天都路 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 邬郢 — 沈河 — 三十庙 — 汤店 — 方始路口 — 滨湖学院 — 云始路口 — 临湖社区二期 — 宿松路[经开区] — 景智电子 — 吴岗郢 — 王小郢[南] — 熔安动力 (25站)
回程: 熔安动力 — 王小郢[南] — 吴岗郢 — 景智电子 — 宿松路[经开区] — 临湖社区二期 — 云始路口 — 滨湖学院 — 方始路口 — 汤店 — 三十庙 — 沈河 — 邬郢 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 天都路 — 莲花路 — 明珠广场(繁华大道) — 明珠广场(金寨南路) — 芙莲站 — 芙蓉路 — 芙蓉路公交站 (25站)
去程: 临湖社区 — 滨湖学院 — 汤店 — 三十庙 — 沈河 — 邬郢 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 南艳湖 — 清潭站 — 葛小郢 — 海恒社区 — 习友村 — 余郢 — 南门换乘中心 — 薛河 — 张小郢 — 王下份 — 小余岗 — 铁四局 — 省立儿童医院 — 卫岗(BRT侧式站台) — 东陈岗(BRT侧式站台) — 屯溪路(南一环路南侧) — 宁国路 — 合工大 — 周谷堆 — 联通公司 — 芜湖路 — 滁州路(首末站) (31站)
回程: 滁州路(首末站) — 芜湖路 — 联通公司 — 周谷堆 — 合工大 — 宁国路 — 屯溪路(南一环路南侧) — 东陈岗(BRT侧式站台) — 省立儿童医院 — 铁四局 — 小余岗 — 王下份 — 张小郢 — 薛河 — 南门换乘中心 — 余郢 — 习友村 — 海恒社区 — 葛小郢 — 清潭站 — 南艳湖 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 邬郢 — 沈河 — 三十庙 — 汤店 — 滨湖学院 — 临湖社区 (30站)