途径“张村路口”的公交线路
去程: 市中心医院 — 三岩寺 — 汽车西站 — 高速路口 — 垟店 — 吴垵 — 金侨华府 — 张村路口 — 水阁村口 — 官山 — 惠民街口 — 豪登公司 — 友邦公司 — 力邦公司 — 信达宏 — 丽沙路 — 沙溪村 — 沙溪枢纽站 — 上沙溪 — 下县头 — 县头 — 上县头 — 松坑口 — 下南山 — 南山 — 法敏骨伤科 — 碧湖镇 (27站)
回程: 市中心医院 — 三岩寺 — 汽车西站 — 高速路口 — 垟店 — 吴垵 — 金侨华府 — 张村路口 — 水阁村口 — 官山 — 惠民街口 — 豪登公司 — 友邦公司 — 力邦公司 — 信达宏 — 丽沙路 — 沙溪村 — 沙溪枢纽站 — 上沙溪 — 下县头 — 县头 — 上县头 — 松坑口 — 下南山 — 南山 — 法敏骨伤科 — 碧湖镇 (27站)