去程: 江城 — 仁和路 — 迎晖路 — 白招牌 — 江阳中路 — 市住建局 — 文化广场 — 桥南 — 玉皇观 — 金鸡湾 — 瓷厂 — 江南小学 — 沙湾岔路口 — 沙湾 — 沙坪 — 茜草十字路 — 二村 — 新二村 — 阀门厂 — 张坝 (20站)
回程: 张坝 — 阀门厂 — 新二村 — 二村 — 茜草十字路 — 沙坪 — 沙湾 — 沙湾岔路口 — 江南小学 — 瓷厂 — 金鸡湾 — 玉皇观 — 桥南 — 十五中 — 市住建局 — 江阳中路 — 白招牌 — 江城 (18站)
去程: 金山路 — 向阳路 — 回龙湾 — 江城 — 水井沟 — 白招牌 — 江阳中路 — 新区转盘 — 市住建局 — 文化广场 — 桥南 — 玉皇观 — 金鸡湾 — 瓷厂 — 江南小学 — 沙湾岔路口 — 万山 — 汤坳 — 彭湾 — 张坝风景区 (20站)
回程: 张坝风景区 — 彭湾 — 汤坳 — 万山 — 沙湾岔路口 — 江南小学 — 瓷厂 — 金鸡湾 — 玉皇观 — 桥南 — 十五中 — 市住建局 — 新区转盘 — 江阳中路 — 白招牌 — 水井沟 — 向阳路 — 金山路口 — 金山路 (19站)
去程: 体育场 — 江阳中路 — 新区转盘 — 市住建局 — 文化广场 — 桥南 — 玉皇观 — 金鸡湾 — 瓷厂 — 江南小学 — 沙湾岔路口 — 万山 — 汤坳 — 彭湾 — 张坝风景区 — 堡堡树 — 鱼子溪 — 化肥厂 — 泰安镇政府 — 泰安 — 泰兆路口 — 机械工业园区 — 新房子 — 土地坝 — 糖厂 — 长江村 — 龙头铺 — 酒谷大道中段 — 酒业园区 — 黄舣 — 黄舣客运站 (31站)
回程: 黄舣客运站 — 黄舣 — 酒业园区 — 酒谷大道中段 — 龙头铺 — 长江村 — 糖厂 — 土地坝 — 新房子 — 机械工业园区 — 泰兆路口 — 泰安 — 泰安镇政府 — 化肥厂 — 鱼子溪 — 堡堡树 — 张坝风景区 — 彭湾 — 汤坳 — 万山 — 沙湾岔路口 — 江南小学 — 瓷厂 — 金鸡湾 — 玉皇观 — 桥南 — 十五中 — 市住建局 — 新区转盘 — 广凤路 — 体育场 (31站)