去程: 特警桥 — 上新桥 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 市府大桥 — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 凰桥 — 曹埭村 — 瓯景路(冠盛集团) — 雄溪路口 — 南片工业区 — 埭头 — 上屿工业区 — 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 源口 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 藤桥 (50站)
回程: 藤桥 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 — 上屿工业区 — 埭头 — 南片工业区 — 雄溪路口 — 瓯景路(冠盛集团) — 曹埭村 — 凰桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 上汇社区 — 上汇村委会 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 东方路口 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 市府大桥 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 上新桥 — 特警桥 (49站)
去程: 飞霞桥 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 渔渡小学 — 渔渡 — 下岸 — 戴宅 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 支岙 — 东村[上戍] — 方龙 — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 山下[泽雅] — 林岙 — 岙外 (49站)
回程: 岙外 — 林岙 — 山下[泽雅] — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 方龙 — 东村[上戍] — 支岙 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 戴宅 — 下岸 — 渔渡 — 渔渡小学 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 大南门 — 飞霞桥 (50站)
去程: 将军桥 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 — 吴坑 — 垟坑 — 横垟 — 唐宅 — 下良 — 西岸 (47站)
回程: 西岸 — 下良 — 唐宅 — 横垟 — 垟坑 — 吴坑 — 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 将军桥 (47站)
去程: 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 泽雅镇政府 (42站)
回程: 泽雅镇政府 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站 (42站)