去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 钱江园区一号站 — 钱江园区二号站 — 钱江园区三号站 — 钱江园区四号站 — 保胜 — 万群 — 芦湾 — 尖家桥 — 大庄里 — 群力 — 丁桥汽车站 — 丁桥镇区 — 丁桥敬老院 — 祝家门 — 大明路 — 黄家庙 — 反修桥 — 诸桥 — 斜竹埂 — 竹林庵 — 诸桥村委 — 一新 (28站)
回程: 一新 — 诸桥村委 — 竹林庵 — 斜竹埂 — 诸桥 — 反修桥 — 黄家庙 — 大明路 — 祝家门 — 丁桥敬老院 — 丁桥镇区 — 丁桥汽车站 — 群力 — 大庄里 — 尖家桥 — 芦湾 — 万群 — 保胜 — 钱江园区四号站 — 钱江园区三号站 — 钱江园区二号站 — 钱江园区一号站 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (28站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 尖子角 — 皮革城大厦 — 念亩浜 — 金龙 — 肖家兜 — 华丰 — 庆云 — 郭家浜 — 万星 — 湘家浜 — 杭家坝 — 联群 — 扁梁桥 — 华林桥 — 万寿 — 封家木桥 — 茅家桥 — 竺林庵 — 诸桥村委 — 一新 — 联农 — 黄金郎 — 邱家木桥 — 俞家桥 — 双木桥 — 新星 — 安星 — 钱家埭 — 运动口 — 盐官城北 (32站)
回程: 盐官城北 — 运动口 — 钱家埭 — 安星 — 新星 — 双木桥 — 俞家桥 — 邱家木桥 — 黄金郎 — 联农 — 一新 — 诸桥村委 — 竺林庵 — 茅家桥 — 封家木桥 — 万寿 — 华林桥 — 扁梁桥 — 联群 — 杭家坝 — 湘家浜 — 万星 — 郭家浜 — 庆云 — 华丰 — 肖家兜 — 金龙 — 念亩浜 — 皮革城大厦 — 尖子角 — 新庄 — 客运中心 (32站)