途径“养老中心”的公交线路
去程: 西沟港 — 西沟 — 中心小学 — 农贸市场 — 政府广场 — 和谐小区 — 老爷庙 — 南海 — 东山 — 盐场 — 沙包 — 英杰小学 — 英坨屯 — 修家沟 — 养老中心 — 刘家沟 — 簸萁沟 — 部队大院 — 银窝 — 厉家屯 — 东沟 — 丁家沟 — 长海二中 — 房身 — 南海 — 老爷庙 — 和谐小区 — 政府广场 — 农贸市场 — 中心小学 — 西沟 — 西沟港 (32站)
回程: 西沟港 — 西沟 — 中心小学 — 农贸市场 — 政府广场 — 和谐小区 — 老爷庙 — 南海 — 房身 — 长海二中 — 丁家沟 — 东沟 — 厉家屯 — 银窝 — 部队大院 — 簸箕沟 — 刘家沟 — 养老中心 — 修家沟 — 英坨屯 — 英杰小学 — 沙包 — 盐场 — 东山 — 南海 — 老爷庙 — 和谐小区 — 政府广场 — 农贸市场 — 中心小学 — 西沟 — 西沟港 (32站)