途径“燕南”的公交线路
去程: 赤湾 — 蛇口港 — 海上世界 — 水湾 — 东角头 — 湾厦 — 海月 — 登良 — 后海 — 科苑 — 红树湾 — 世界之窗 — 侨城北 — 深康 — 安托山 — 侨香 — 香蜜 — 香梅北 — 景田 — 莲花西 — 福田 — 市民中心 — 岗厦北 — 华强北 — 燕南 — 大剧院 — 湖贝 — 黄贝岭 — 新秀 (29站)
回程: 新秀 — 黄贝岭 — 湖贝 — 大剧院 — 燕南 — 华强北 — 岗厦北 — 市民中心 — 福田 — 莲花西 — 景田 — 香梅北 — 香蜜 — 侨香 — 安托山 — 深康 — 侨城北 — 世界之窗 — 红树湾 — 科苑 — 后海 — 登良 — 海月 — 湾厦 — 东角头 — 水湾 — 海上世界 — 蛇口港 — 赤湾 (29站)