去程: 大桥客运站 — 西区水厂 — 西派 — 曲江路 — 长江大学东校区 — 胸科医院 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 天桥 — 花台 — 五医 — 北湖市场 — 三国公园 — 大北门 — 新北门 — 太晖村 — 新生村 — 三红村 (20站)
回程: 三红村 — 新生村 — 太晖村 — 新北门 — 大北门 — 三国公园 — 北湖市场 — 五医 — 花台 — 天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 胸科医院 — 长江大学东校区 — 曲江路 — 西派 — 西区水厂 — 大桥客运站 (20站)