途径“晓郭”的公交线路
去程: 安凯集团 — 义兴 — 晓郭 — 白马巴士 — 淝河停保场 — 淝河路桥 — 吴巷 — 卫乡 — 李城 — 张巷 — 黄巷 — 五里庙装饰世界 — 五里庙 — 二十九中 — 分路口 — 毛竹园 — 裕丰花市 — 姑娘巷 — 周谷堆 — 合工大 — 宁国路 — 南熏门桥 — 曙光新村 — 省人大 — 稻香楼 — 迴龙桥 — 三孝口 — 大众巷 — 琥珀邮局 (29站)
回程: 琥珀邮局 — 大众巷 — 三孝口 — 迴龙桥 — 稻香楼 — 省人大 — 曙光新村 — 南熏门桥 — 宁国路 — 合工大 — 周谷堆 — 毛竹园 — 分路口 — 二十九中 — 五里庙 — 五里庙装饰世界 — 黄巷 — 张巷 — 李城 — 卫乡 — 吴巷 — 淝河路桥 — 淝河停保场 — 白马巴士 — 晓郭 — 义兴 — 安凯集团 (27站)