途径“通天庙”的公交线路
去程: 汽车东站(中心站) — 照山桥 — 九垒山(61省道) — 桐湖 — 吴夹岙 — 钟家门头 — 童家[凤山街道] — 蔡家(251乡道) — 湖口弄 — 岭脚下 — 柳家岙 — 杨家岙 — 俞家岙 — 桥头 — 陆家山顶 — 通天庙 — 舒郎岗 — 东岙 — 吴家 — 新周家(251乡道) — 寺前王 — 渔溪 — 长乐路 — 丈亭镇政府 — 诺丁山郡 — 丈亭站 (26站)
回程: 丈亭站 — 诺丁山郡 — 丈亭镇政府 — 长乐路 — 渔溪 — 寺前王 — 新周家(251乡道) — 吴家 — 东岙 — 舒郎岗 — 通天庙 — 陆家山顶 — 桥头 — 俞家岙 — 杨家岙 — 柳家岙 — 岭脚下 — 湖口弄 — 蔡家(251乡道) — 童家[凤山街道] — 钟家门头 — 吴夹岙 — 桐湖 — 九垒山(61省道) — 照山桥 — 汽车东站(中心站) (26站)