途径“铁路二公司”的公交线路
去程: 火车站 — 月湖饭店 — 鹰潭饭店 — 五小 — 杏园菜场 — 三角线 — 水果市场 — 五金市场 — 地质一队 — 交警支队 — 320国道 — 上桂村 — 返回 — 南站货场 — 铁路二公司 — 五金市场 — 水果市场 — 三角线 — 杏园菜场 — 五小 — 鹰潭饭店 — 月湖饭店 — 火车站 (23站)
回程: 火车站 — 月湖饭店 — 鹰潭饭店 — 五小 — 杏园菜场 — 三角线 — 水果市场 — 五金市场 — 铁路二公司 — 南站货场 — 返回 — 上桂村 — 320国道 — 交警支队 — 地质一队 — 五金市场 — 水果市场 — 三角线 — 杏园菜场 — 五小 — 鹰潭饭店 — 月湖饭店 — 火车站 (23站)