去程: 客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 浦家桥 — 胡家亭子 — 金扬北 — 金扬 — 西皇岗 — 太平寺 — 皇岗 — 东方桥 — 潭上 — 中塘桥 — 龙尾 — 民丰 — 镇西 — 南石桥 — 袁花 — 新伟 — 马家桥 — 胡家曲桥 — 李家坟桥 — 塘口桥 — 北池桥 — 黄湾 — 黄湾中学 — 尖山水果市场 — 群乐 — 邬家桥 — 凤凰山 — 尖山新区 (36站)
回程: 尖山新区 — 凤凰山 — 邬家桥 — 群乐 — 尖山水果市场 — 黄湾中学 — 黄湾 — 北池桥 — 塘口桥 — 李家坟桥 — 胡家曲桥 — 马家桥 — 新伟 — 袁花 — 南石桥 — 镇西 — 民丰 — 龙尾 — 中塘桥 — 潭上 — 东方桥 — 皇岗 — 太平寺 — 西皇岗 — 金扬 — 金扬北 — 胡家亭子 — 浦家桥 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 客运中心 (36站)
去程: 客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 浦家桥 — 胡家亭子 — 金扬北 — 金扬 — 西皇岗 — 太平寺 — 皇岗 — 东方桥 — 潭上 — 中塘桥 — 龙尾 — 民丰 — 镇西 — 南石桥 — 袁花 — 袁花宾馆 — 镇东 — 黄山桥 — 黄山 — 勤建 — 北池桥 — 黄湾 (30站)
回程: 黄湾 — 北池桥 — 勤建 — 黄山 — 黄山桥 — 镇东 — 袁花宾馆 — 袁花 — 南石桥 — 镇西 — 民丰 — 龙尾 — 中塘桥 — 潭上 — 东方桥 — 皇岗 — 太平寺 — 西皇岗 — 金扬 — 金扬北 — 胡家亭子 — 浦家桥 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 客运中心 (30站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 保胜 — 万群 — 杨家场 — 万新 — 金扬 — 西皇岗 — 太平寺 — 皇岗 — 东方桥 — 潭上 — 中塘桥 — 龙尾 — 双丰村 — 民生桥 — 沈家桥 — 北村浜 — 李家场 — 俞家桥 — 大临 — 谢家桥 — 闸口 — 群利桥 — 平家桥 — 刘家桥 — 水果采摘点西 — 水果采摘点东 — 黄河口桥 — 群乐 — 杨家曲桥 — 黄湾村 (36站)
回程: 黄湾村 — 杨家曲桥 — 群乐 — 黄河口桥 — 水果采摘点东 — 水果采摘点西 — 刘家桥 — 平家桥 — 群利桥 — 闸口 — 谢家桥 — 大临 — 俞家桥 — 李家场 — 北村浜 — 沈家桥 — 民生桥 — 双丰村 — 龙尾 — 中塘桥 — 潭上 — 东方桥 — 皇岗 — 太平寺 — 西皇岗 — 金扬 — 万新 — 杨家场 — 万群 — 保胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (36站)