去程: 客运中心 — 千家乐 — 和平桥 — 口腔医院 — 汽车站(北) — 新市口 — 东门站 — 云九新村 — 九房村 — 外国语学校 — 迈村 — 横塘 — 横塘交警队 — 积庆 — 三陵桥 — 珥陵 — 大汤 — 盛甸 — 居庄 — 导墅矿 — 笆桥 — 导墅镇 — 孙家 — 马庄 — 皇塘镇 — 皇塘站 (26站)
回程: 皇塘站 — 皇塘镇 — 马庄 — 孙家 — 导墅镇 — 笆桥 — 导墅矿 — 居庄 — 盛甸 — 大汤 — 珥陵 — 三陵桥 — 积庆 — 横塘交警队 — 横塘 — 迈村 — 外国语学校 — 九房村 — 云九新村 — 东门站 — 新市口 — 汽车站(北) — 口腔医院 — 和平桥 — 千家乐 — 客运中心 (26站)
去程: 客运中心 — 千家乐 — 和平桥 — 汽车站(北) — 新市口 — 云阳大桥 — 检察院 — 外经贸大厦 — 东方商城 — 华昌站 — 路巷村 — 协联电厂 — 荆林南路 — 东顶 — 水泥制品厂 — 木桥 — 东洋桥 — 小里桥(晓丽桥) — 访仙站(访仙南) — 孙家桥 — 窦庄站 — 窦庄南 — 仁里桥 — 西东庄 — 金家 — 东谢 — 军民桥 — 运河镇 — 运河中学 — 圣柏制衣厂 — 荷花池 — 吕城镇 (32站)
回程: 吕城镇 — 荷花池 — 圣柏制衣厂 — 运河中学 — 运河镇 — 军民桥 — 东谢 — 金家 — 西东庄 — 仁里桥 — 窦庄南 — 窦庄站 — 孙家桥 — 访仙站(访仙南) — 小里桥(晓丽桥) — 东洋桥 — 木桥 — 水泥制品厂 — 东顶 — 荆林南路 — 协联电厂 — 路巷村 — 华昌站 — 东方商城 — 外经贸大厦 — 检察院 — 云阳大桥 — 新市口 — 汽车站(北) — 和平桥 — 千家乐 — 客运中心 (32站)