去程: 叶建村 — 叶建村委 — 苏同黎路口 — 南星湖大桥西 — 浩浪 — 浦家浜 — 同里酱厂 — 星洲电缆 — 同里交管所 — 同里汽车站 — 同里湖度假村 — 同里实验小学 — 冷家浜村 — 九里湖村 — 九松园 — 群利 — 吴村浜 — 钱家泾桥 — 水塔路口 — 九里湖(后浜) (20站)
回程: 九里湖(后浜) — 水塔路口 — 钱家泾桥 — 吴村浜 — 群利 — 九松园 — 九里湖村 — 冷家浜村 — 同里实验小学 — 同里湖度假村 — 同里汽车站 — 同里交管所 — 星洲电缆 — 同里酱厂 — 浦家浜 — 浩浪 — 南星湖大桥西 — 苏同黎路口 — 叶建村委 — 叶建村 (20站)