途径“石笋”的公交线路
去程: 陆埠 — 五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口 — 袁马 — 洪山中学 — 洪山邮电所 — 洪山小学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方(洪山乡) — 上方[洪山乡] — 石基 — 翁岙 — 翁岙岔口 — 裘岙牌坊 — 砂弯 — 裘岙 — 石笋 (25站)
回程: 石笋 — 裘岙 — 砂弯 — 裘岙牌坊 — 翁岙岔口 — 翁岙 — 石基 — 上方[洪山乡] — 下方(洪山乡) — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山小学 — 洪山邮电所 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口 — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 五职校 — 陆埠 (25站)