去程: 汽车站 — 众安花苑 — 首荡 — 太平庵 — 和平村 — 服装厂 — 万兴村 — 秦联村 — 核电厂 — 洋桥 — 南宋 — 石鼓桥 — 秦山老镇 — 卫家 — 北团村 — 合兴村 — 靶场 — 周家舍 — 东方村 — 小洋桥 — 长青路 — 澉浦 — 猫儿桥 — 孙湾 — 六里 — 红河桥 — 澉浦 — 南北湖 (28站)
回程: 南北湖 — 澉浦 — 红河桥 — 六里 — 孙湾 — 猫儿桥 — 澉浦 — 长青路 — 小洋桥 — 东方村 — 周家舍 — 靶场 — 合兴村 — 北团村 — 卫家 — 秦山老镇 — 石鼓桥 — 南宋 — 洋桥 — 核电厂 — 秦联村 — 万兴村 — 服装厂 — 和平村 — 太平庵 — 首荡 — 众安花苑 — 汽车站 (28站)
去程: 汽车站 — 公管所 — 首荡 — 太平庵 — 和平村 — 服装厂 — 万兴村 — 秦联村 — 核电厂 — 洋桥 — 南宋 — 石鼓桥 — 秦山老镇 — 同丰村 — 大王桥 — 北团村 — 合兴村 — 靶场 — 周家舍 — 东方村 — 小洋桥 — 长青路 — 澉浦 — 猫儿桥 — 孙湾 — 六里 (26站)
回程: 六里 — 孙湾 — 猫儿桥 — 澉浦 — 长青路 — 小洋桥 — 东方村 — 周家舍 — 靶场 — 合兴村 — 北团村 — 大王桥 — 同丰村 — 秦山老镇 — 石鼓桥 — 南宋 — 洋桥 — 核电厂 — 秦联村 — 万兴村 — 服装厂 — 和平村 — 太平庵 — 首荡 — 公管所 — 汽车站 (26站)