途径“深圳沙井客运中心站”的公交线路
去程: 南城汽车站 — 白马 — 白马梅园 — 石鼓 — 赤岭 — 陈屋 — 道滘路口 — 三屯天桥 — 寮夏路口 — 厚街标志 — 厚街华润 — 河田路口 — 厚街汽车站 — 桥头路口 — 新塘路口 — 南五 — 嘉华大酒店 — 广东现代国际展览中心 — 溪头宝塘 — 沙塘 — 下汴 — 白濠 — 虎门火车站 — 白沙 — 虎门镇标 — 龙眼加油站 — 龙眼 — 北栅 — 怀德路口 — 村头路口 — 树田路口 — 大坂地 — 厦边 — 厦岗 — 上沙 — 上沙车站 — 沙头 — 沙头酒店 — 万家福 — 乌沙路口 — 长安商贸城 — 金三角 — 锦厦 — 霄边大道 — 长安汽车站 — 深圳塘下涌 — 深圳松岗桥底 — 深圳新桥 — 深圳沙井客运中心站 (49站)
回程: 深圳沙井客运中心站 — 深圳新桥 — 深圳松岗桥底 — 深圳塘下涌 — 长安汽车站 — 霄边大道 — 锦厦 — 金三角 — 长安商贸城 — 乌沙路口 — 万家福 — 沙头酒店 — 沙头 — 上沙车站 — 上沙 — 厦岗 — 厦边 — 大坂地 — 树田路口 — 村头路口 — 怀德路口 — 北栅 — 龙眼 — 龙眼加油站 — 虎门镇标 — 白沙 — 虎门火车站 — 白濠 — 下汴 — 沙塘 — 溪头宝塘 — 广东现代国际展览中心 — 嘉华大酒店 — 南五 — 新塘路口 — 桥头路口 — 厚街汽车站 — 河田路口 — 厚街华润 — 厚街标志 — 寮夏路口 — 三屯天桥 — 道滘路口 — 陈屋 — 赤岭 — 石鼓 — 白马梅园 — 白马 — 南城汽车站 (49站)