途径“三吴”的公交线路
去程: 文化宫 — 承天寺 — 第一医院 — 东门 — 东湖公园 — 九一街口 — 温陵医院 — 海关大楼 — 中医院 — 鲤城区政府 — 万祥医院 — 清濛 — 诺林商城 — 前店 — 园坂 — 高尔夫球场 — 后厝街 — 溪头 — 苏垵路口 — 井边西路 — 前埔 — 洋尾路口 — 塘尾埔 — 三吴 — 新垵 — 山仔路口 — 官桥 (27站)
回程: 官桥 — 山仔路口 — 新垵 — 三吴 — 塘尾埔 — 洋尾路口 — 前埔 — 井边西路 — 苏垵路口 — 溪头 — 后厝街 — 高尔夫球场 — 园坂 — 前店 — 诺林商城 — 清濛 — 万祥医院 — 鲤城区政府 — 宏昌宾馆 — 泉秀街道办事处 — 泉州汽车站 — 海关大楼 — 温陵医院 — 九一街口 — 东湖公园 — 东门 — 第一医院 — 承天寺 — 文化宫 (29站)