去程: 临江小区 — 沱动 — 新华路 — 市政府 — 邱家嘴 — 容器厂 — 脚盆田 — 大修厂 — 太子碑 — 烂泥沟 — 互助二小 — 黄石井 — 白马电厂 — 白马 — 红牌坊 — 桥板凼 — 枷担湾 — 永安 — 潘家坝 — 五一 — 凌家 (21站)
回程: 凌家 — 五一 — 潘家坝 — 永安 — 枷担湾 — 桥板凼 — 红牌坊 — 白马 — 白马电厂 — 黄石井 — 互助二小 — 烂泥沟 — 太子碑 — 大修厂 — 脚盆田 — 容器厂 — 邱家嘴 — 市政府 — 晏家湾 — 沱动 — 临江小区 (21站)
去程: 甘泉寺 — 邱家嘴 — 容器厂 — 脚盆田 — 大修厂 — 太子碑 — 烂泥沟 — 互助二小 — 黄石井 — 白马电厂 — 白马 — 红牌坊 — 桥板凼 — 枷担湾 — 永安 — 糖厂 — 张家 — 永远 — 周家坡 — 拥共 (20站)
回程: 拥共 — 周家坡 — 永远 — 张家 — 糖厂 — 永安 — 枷担湾 — 桥板凼 — 红牌坊 — 白马 — 白马电厂 — 黄石井 — 互助二小 — 烂泥沟 — 太子碑 — 大修厂 — 脚盆田 — 容器厂 — 邱家嘴 — 甘泉寺 (20站)