途径“柳树二队”的公交线路
去程: 三马路 — 平治街 — 四道街 — 三道街 — 二道街 — 南关 — 吉林街 — 临河街 — 和顺街 — 东盛大街 — 民丰大街 — 乐群街 — 岭东路 — 公平路 — 经纬路 — 中东市场 — 浦东路 — 营口路 — 世纪大街 — 任家桥 — 南环城路 — 农大 — 新工地 — 福祉大路 — 齐家 — 靠边王 — 亚泰俱乐部 — 苗圃 — 曹家 — 小南屯 — 加关村 — 新兴 — 新湖镇 — 柳树屯 — 柳树二队 — 闫家屯 (36站)
回程: 闫家屯 — 柳树二队 — 柳树屯 — 新湖镇 — 新兴 — 加关村 — 小南屯 — 曹家 — 苗圃 — 亚泰俱乐部 — 靠边王 — 齐家 — 福祉大路 — 新工地 — 农大 — 南环城路 — 任家桥 — 世纪大街 — 营口路 — 浦东路 — 中东市场 — 经纬路 — 公平路 — 岭东路 — 乐群街 — 民丰大街 — 东盛大街 — 和顺街 — 临河街 — 吉林街 — 南关 — 二道街 — 三道街 — 四道街 — 平治街 — 三马路 (36站)