去程: 三湾路 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 西门 (26站)
回程: 西门 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 三湾路 (26站)
去程: 合意村 — 协力 — 道班 — 江南渡假村 — 金秋科技园 — 五队 — 万众二 — 万众 — 镇政府 — 菜市场 — 埠河中学 — 荆南村 — 变电站 — 桥南 — 桥北 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 碑苑 — 钟鼓楼 — 天桥 — 花台 — 长大城中区 — 新南门 (25站)
回程: 新南门 — 长大城中区 — 花台 — 天桥 — 钟鼓楼 — 碑苑 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 桥北 — 桥南 — 变电站 — 荆南村 — 埠河中学 — 菜市场 — 镇政府 — 万众 — 万众二 — 五队 — 金秋科技园 — 江南渡假村 — 道班 — 协力 — 合意村 (25站)
去程: 三湾路 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 江汉 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 金陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 西门 (26站)
回程: 西门 — 五医 — 荆州中心医院 — 天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 金陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 江汉 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 三湾路 (26站)
去程: 红光路 — 东印 — 东区客运站 — 燎原小区 — 三医 — 沙棉 — 沙印 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 便河 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 长大城中区 — 新南门 — 城南大市场 — 消防队 (32站)
回程: 消防队 — 城南大市场 — 新南门 — 长大城中区 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 便河 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙印 — 沙棉 — 三医 — 燎原小区 — 东区客运站 — 东印 — 红光路 (32站)
去程: 城南大市场 — 新南门 — 长大城中区 — 北湖市场 — 三国公园 — 大北门 — 新北门 — 玄妙观音档 — 小北门 — 市委 — 老行署 — 电视台 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 三岔路 — 长途车站 — 绿化村 — 便河 — 江汉 — 六中 — 一医 — 烈士陵园 — 自行车总厂 — 红门北路 — 红门路桥 — 四公司 (32站)
回程: 四公司 — 红门路桥 — 红门北路 — 自行车总厂 — 烈士陵园 — 一医 — 六中 — 江汉 — 便河 — 绿化村 — 长途车站 — 三岔路 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 电视台 — 老行署 — 市委 — 小北门 — 玄妙观音档 — 新北门 — 大北门 — 三国公园 — 北湖市场 — 长大城中区 — 新南门 — 城南大市场 (32站)