途径“烂柯山”的公交线路
去程: 斗潭 — 太真路 — 北站 — 县公安局宿舍 — 迎和小区 — 市建设局 — 妇保院 — 南湖广场 — 石头坪 — 中医院 — 官庄 — 专业市场城 — 花园中学 — 花园 — 滨江 — 滨五区 — 烂柯山 — 东村 — 大塘底 — 太平桥 — 职校 — 农场 — 上马凉亭 — 大洲 (24站)
回程: 大洲 — 上马凉亭 — 农场 — 职校 — 太平桥 — 大塘底 — 东村 — 烂柯山 — 滨五区 — 滨江 — 花园 — 花园中学 — 专业市场城 — 官庄 — 中医院 — 石头坪 — 南湖广场 — 妇保院 — 市建设局 — 迎和小区 — 县公安局宿舍 — 北站 — 太真路 — 斗潭 (24站)