去程: 滨海旺角 — 彩虹庄印染 — 海虹 — 勇舜印染 — 众华 — 百丽恒印染 — 海通印染 — 高峰印染 — 新发 — 南鹰印染 — 滨海(三鑫石化) — 佳隆防腐 — 征海路口 — 东龙路口 — 皋联 — 临时停靠站 — 新二>东方茶业 — 柯联 — 滨中路口 — 临时停靠站 — 安滨路口 — 秋实路口 — 新围小学 — 飞跃 — 宏大农贸市场 — 滨海商业中心 — 滨海小学 — 滨海小区 — 开元路口 — 兴滨路口 — 皋合 — 南四路口 — 南新村 — 江龙印染 — 伽瑞润通 — 东龙印染 — 滨海旺角 (37站)
回程: 滨海旺角 — 东龙印染 — 伽瑞润通 — 江龙印染 — 南新村 — 南四路口 — 皋合 — 兴滨路口 — 开元路口 — 滨海小区 — 滨海小学 — 滨海商业中心 — 宏大农贸市场 — 飞跃 — 新围小学 — 秋实路口 — 安滨路口 — 临时停靠站 — 滨中路口 — 柯联 — 新二>东方茶业 — 临时停靠站 — 皋联 — 东龙路口 — 征海路口 — 佳隆防腐 — 滨海(三鑫石化) — 南鹰印染 — 新发 — 高峰印染 — 海通印染 — 百丽恒印染 — 众华 — 勇舜印染 — 海虹 — 彩虹庄印染 — 滨海旺角 (37站)
去程: 滨海旺角 — 彩虹庄印染 — 众华印染 — 新发 — 南鹰印染 — 滨海(三鑫石化) — 佳隆防腐 — 征海路口 — 北三支路口 — 北四路口 — 变电所 — 北五路口 — 北五支路口 — 北六路口 — 华宇纸业 — 滨海大道变电所 — 柯海路口 — 通江桥头 — 农垦场 — 绿洲基地 — 征海桥 — 征海村 — 临时停靠站 — 远东热电 — 远东化纤 — 滨海石化 — 老管委会 — 华阳村 — 南三路口 — 长虹村 — 秋实路口 — 新围小学 — 益方外贸 — 滨海派出所 — 综合服务中心 — 滨海小学 — 滨海小区 — 开元路口 — 兴滨路口 — 皋合 — 南四路口 — 南新村 — 江龙印染 — 伽瑞润通 — 东龙印染 — 滨海旺角 (46站)
回程: 滨海旺角 — 东龙印染 — 伽瑞润通 — 江龙印染 — 南新村 — 南四路口 — 皋合 — 兴滨路口 — 开元路口 — 滨海小区 — 滨海小学 — 综合服务中心 — 滨海派出所 — 益方外贸 — 新围小学 — 秋实路口 — 长虹村 — 南三路口 — 华阳村 — 老管委会 — 滨海石化 — 远东化纤 — 远东热电 — 临时停靠站 — 征海村 — 征海桥 — 绿洲基地 — 农垦场 — 通江桥头 — 柯海路口 — 滨海大道变电所 — 华宇纸业 — 北六路口 — 北五支路口 — 北五路口 — 变电所 — 北四路口 — 北三支路口 — 征海路口 — 佳隆防腐 — 滨海(三鑫石化) — 南鹰印染 — 新发 — 众华印染 — 彩虹庄印染 — 滨海旺角 (46站)