途径“警察培训学校”的公交线路
去程: 厚街汽车站 — 河田路口 — 厚街镇政府 — 三屯 — 陈屋 — 赤岭 — 石鼓 — 南城汽车站 — 诺基亚 — 周溪 — 莞太路口 — 宏图路口 — 东莞大道路口 — 绿色路口 — 雅园村口 — 莞长路口 — 光明村 — 等水岭 — 东城科技园北 — 万科高尔夫花园 — 石井支路口 — 东莞汽车客运东站 — 温塘路口 — 柔济门诊部 — 圃园路口 — 上桥 — 警察培训学校 — 柏洲边 — 石碣路口 — 余屋 — 鳌峙塘 — 茶山路口 — 石龙客运中心 — 西湖酒店 — 金凯悦酒店[石龙] — 南二桥 — 燕窝 — 石贝 — 田边 — 钟屋 — 横山 — 埔心 — 石排公园 — 万家福购物广场(客运站) — 石排医院 — 曾屋路口 — 福隆路口(福地市场) — 福隆 — 石排杨屋 — 石排刘屋 — 沙角路口 — 新南路口 — 霞朗 — 企石华润 — 企石宝石酒店 — 宝石油站 — 下截 — 东山 — 地珠岭 — 上截 — 东平村口 — 清湖路口 — 林场(石竹山水园) — 百德 — 邓屋工业区 — 桥头汽车站 (66站)
回程: 桥头汽车站 — 邓屋工业区 — 百德 — 林场(石竹山水园) — 清湖路口 — 东平村口 — 上截 — 地珠岭 — 东山 — 下截 — 宝石油站 — 企石宝石酒店 — 企石华润 — 霞朗 — 新南路口 — 沙角路口 — 石排刘屋 — 石排杨屋 — 福隆 — 福隆路口(福地市场) — 曾屋路口 — 石排医院 — 万家福购物广场(客运站) — 石排公园 — 埔心 — 横山 — 钟屋 — 田边 — 石贝 — 燕窝 — 南二桥 — 金凯悦酒店[石龙] — 西湖酒店 — 石龙客运中心 — 茶山路口 — 鳌峙塘 — 余屋 — 石碣路口 — 柏洲边 — 警察培训学校 — 上桥 — 圃园路口 — 柔济门诊部 — 温塘路口 — 东莞汽车客运东站 — 石井支路口 — 万科高尔夫花园 — 东城科技园北 — 等水岭 — 光明村 — 莞长路口 — 雅园村口 — 绿色路口 — 东莞大道路口 — 宏图路口 — 莞太路口 — 周溪 — 诺基亚 — 南城汽车站 — 石鼓 — 赤岭 — 陈屋 — 三屯 — 厚街镇政府 — 河田路口 — 厚街汽车站 (66站)