途径“金岭医药锚固公司”的公交线路
去程: 曹庵 — 派出所 — 窑厂[曹庵镇] — 仇桥 — 戚郢 — 杨楼 — 孤堆 — 后郢 — 王郢 — 北岗 — 南郢 — 横塘 — 吴小郢 — 三和粮站 — 姚皋 — 三和中学 — 土楼村 — 乡政府 — 义城 — 金岭医药锚固公司 — 金山花园 — 胡郢 — 金岭工业区 — 九十七处 — 化建医院 — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 理工大 — 淮南站 — 舜耕 — 中行 — 华联商厦(北) — 龙湖路(东) — 玉龙家私(公交一公司) — 国庆路(东) — 国庆东路 — 六里站 — 眼科医院 — 机床厂 — 卫校 — 宫集 — 绿十字 — 十八中 — 洛河电厂 — 洛河 — 十一中 — 富华服饰 — 窑云路 — 小庄 — 方楼新村 — 方家楼 (56站)
回程: 方家楼 — 方楼新村 — 小庄 — 窑云路 — 富华服饰 — 十一中 — 洛河 — 洛河电厂 — 十八中 — 绿十字 — 宫集 — 卫校 — 机床厂 — 眼科医院 — 六里站 — 国庆东路 — 国庆路(西) — 玉龙家私(公交一公司) — 龙湖路(南) — 华联商厦(北) — 中行 — 舜耕 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(南) — 化建医院 — 九十七处 — 金岭工业区 — 胡郢 — 金山花园 — 金岭医药锚固公司 — 义城 — 乡政府 — 土楼村 — 三和中学 — 姚皋 — 三和粮站 — 吴小郢 — 横塘 — 南郢 — 北岗 — 王郢 — 后郢 — 孤堆 — 杨楼 — 戚郢 — 仇桥 — 窑厂[曹庵镇] — 派出所 — 曹庵 (57站)