去程: 南方联 — 香山 — 经发大道 — 楼下村北站 — 楼下村南站 — 桥头山 — 童店 — 塔下洲桥头 — 姓贾 — 桥王头 — 鑫鸿拉链 — 年年红公司 — 益发公司 — 江湾桥头 — 崇山 — 碑塘下 — 红联北站 — 红联南站 — 湖干 — 沙溪 — 和溪 — 蜜蜂集团 — 杨宅 — 乐乐食品 — 金成公司 — 义乌二院 — 信用联社 — 邮电大楼 — 百货大楼 — 新市基 — 东王圆盘 — 文化中心 — 水上活动中心 — 佛堂站 (34站)
回程: 佛堂站 — 水上活动中心 — 文化中心 — 东王圆盘 — 新市基 — 百货大楼 — 邮电大楼 — 信用联社 — 义乌二院 — 金成公司 — 乐乐食品 — 杨宅 — 蜜蜂集团 — 和溪 — 沙溪 — 湖干 — 红联南站 — 红联北站 — 碑塘下 — 崇山 — 江湾桥头 — 益发公司 — 年年红公司 — 鑫鸿拉链 — 桥王头 — 姓贾 — 塔下洲桥头 — 童店 — 桥头山 — 楼下村南站 — 楼下村北站 — 经发大道 — 香山 — 南方联 (34站)