去程: 汽车客运南站 — 大同村 — 新城域花园 — 吴淞江大桥 — 周巷 — 江南春堤 — 施条 — 港浦路 — 团结桥 — 丁家湾 — 西宿 — 富民桥 — 南湾路 — 秦峰二村 — 建行 — 千灯 — 寺基村 — 秦峰路景泾路 — 印刷厂 — 秦峰路淞南路 — 吴家桥 — 陶家村 — 镀锌厂 — 复兴路新兴路 — 塘泾村 — 香石路淀兴路 — 淀山湖汽车站 (27站)
回程: 淀山湖汽车站 — 香石路淀兴路 — 塘泾村 — 复兴路新兴路 — 镀锌厂 — 陶家村 — 吴家桥 — 秦峰路淞南路 — 印刷厂 — 秦峰路景泾路 — 寺基村 — 千灯 — 建行 — 秦峰二村 — 南湾路 — 富民桥 — 西宿 — 丁家湾 — 团结桥 — 港浦路 — 施条 — 江南春堤 — 周巷 — 吴淞江大桥 — 新城域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 (27站)
去程: 汽车客运南站 — 大同村 — 新城域花园 — 吴淞江大桥 — 周巷 — 江南春堤 — 施条 — 港浦路 — 团结桥 — 丁家湾 — 西宿 — 富民桥 — 南湾路 — 秦峰二村 — 建行 — 千灯 — 尚书路景唐路 — 圣祥路黄浦江路 — 圣祥路文峰路 — 华光村 — 圣祥路炎武路 — 建材市场 — 石浦现代医院 — 宏川路 — 石浦卫生院 — 石浦浦园 (26站)
回程: 石浦浦园 — 石浦卫生院 — 宏川路 — 石浦现代医院 — 建材市场 — 圣祥路炎武路 — 华光村 — 圣祥路文峰路 — 圣祥路黄浦江路 — 尚书路景唐路 — 千灯 — 建行 — 秦峰二村 — 南湾路 — 富民桥 — 西宿 — 丁家湾 — 团结桥 — 港浦路 — 施条 — 江南春堤 — 周巷 — 吴淞江大桥 — 新城域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 (26站)