去程: 八一桥 — 昌北 — 下罗 — 蛟桥 — 老屋山 — 乐化 — 乐化天桥 — 江桥 — 金盘 — 加油站 — 揭家 — 象山 — 昌邑大桥 — 恒湖 (14站)
回程: 恒湖 — 昌邑大桥 — 象山 — 揭家 — 加油站 — 金盘 — 江桥 — 乐化天桥 — 乐化 — 老屋山 — 蛟桥 — 下罗 — 昌北 — 八一桥 (14站)
去程: 八一桥 — 昌北 — 下罗 — 蛟桥 — 老屋山 — 乐化 — 乐化天桥 — 江桥 — 金盘 — 加油站 — 揭家 — 象山 — 昌邑大桥 — 恒湖 — 北山村 (15站)
回程: 北山村 — 恒湖 — 昌邑大桥 — 象山 — 揭家 — 加油站 — 金盘 — 江桥 — 乐化天桥 — 乐化 — 老屋山 — 蛟桥 — 下罗 — 昌北 — 八一桥 (15站)