途径“河南住基”的公交线路
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 板桥 — 澄南新村 — 红房子医院 — 江阴报社 — 方程科技 — 建设大厦 — 永安小区 — 永安四村 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 周家村(云亭) — 云亭村 — 朱家湾 — 黄玉台村 — 任店马家村 — 沈家冲 — 吴家村 — 汤家村 — 钱陆家村 — 李元头 — 岐峰 — 老住基 — 新须毛村 — 新南 — 塘湾 — 章华家村 — 黄五房村 — 石堰 — 北湾 — 周家 — 王家 — 河南住基 — 蒋家 — 叶家宕 — 聚谊路 — 范庄 — 习礼 — 沈舍 — 隆家堂 — 顾山客运站 — 周东庄 — 南庄 — 顾山红豆院 (49站)
回程: 顾山红豆院 — 南庄 — 周东庄 — 顾山客运站 — 隆家堂 — 沈舍 — 习礼 — 范庄 — 聚谊路 — 叶家宕 — 蒋家 — 河南住基 — 王家 — 周家 — 北湾 — 石堰 — 黄五房村 — 章华家村 — 塘湾 — 新南 — 新须毛村 — 老住基 — 岐峰 — 李元头 — 钱陆家村 — 汤家村 — 吴家村 — 沈家冲 — 任店马家村 — 黄玉台村 — 朱家湾 — 云亭村 — 周家村(云亭) — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 永安四村 — 永安小区 — 建设大厦 — 方程科技 — 江阴报社 — 红房子医院 — 澄南新村 — 板桥 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (49站)