途径“何村”的公交线路
去程: 南方联 — 经济开发区 — 浪莎袜业 — 百思得 — 朝日科 — 城镇职校 — 沈村 — 留雅 — 花木基地 — 龙回 — 木材市场 — 协和殿口 — 官青畈 — 于宅 — 城西镇政府 — 红又红红木家具(殿口) — 富发皮塑 — 益公山(贾里路口) — 商品混凝土公司 — 流大塘 — 桥头 — 后店 — 下溪 — 吴坎头 — 何村 — 流村 — 市口 — 仰科郑 — 新樊村 — 石塔二村 — 石塔 — 石塔一村 — 后畈 — 铜山岩 — 旺吴桥 — 义亭镇中 — 义亭综合市场 (37站)
回程: 义亭综合市场 — 义亭镇中 — 旺吴桥 — 铜山岩 — 后畈 — 石塔一村 — 石塔 — 石塔二村 — 新樊村 — 仰科郑 — 市口 — 流村 — 何村 — 吴坎头 — 下溪 — 后店 — 桥头 — 流大塘 — 商品混凝土公司 — 益公山(贾里路口) — 富发皮塑 — 红又红红木家具(殿口) — 城西镇政府 — 于宅 — 官青畈 — 协和殿口 — 木材市场 — 龙回 — 花木基地 — 留雅 — 沈村 — 城镇职校 — 朝日科 — 百思得 — 浪莎袜业 — 经济开发区 — 南方联 (37站)