去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 褚家桥 — 鹿耳 — 盐仓学校北 — 盐仓学校 — 老盐仓 — 盐仓管委会 — 盐仓 (40站)
回程: 盐仓 — 盐仓管委会 — 老盐仓 — 盐仓学校 — 盐仓学校北 — 鹿耳 — 褚家桥 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (40站)
去程: 火车站 — 海宁大厦 — 建设银行 — 联合路口 — 南苑五里 — 行政中心 — 皮革城 — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 朗家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安路口 — 工商所 — 修川桥(海宁三院) — 坟桥 — 长安骆家 — 长安 (41站)
回程: 长安 — 长安骆家 — 坟桥 — 修川桥(海宁三院) — 工商所 — 长安路口 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 朗家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城 — 行政中心 — 南苑五里 — 联合路口 — 建设银行 — 海宁大厦 — 火车站 (41站)
去程: 火车站 — 海宁大厦 — 建设银行 — 联合路口 — 南苑五里 — 行政中心 — 皮革城 — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 朗家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 孙家溇 — 新富 — 天井桥 — 香元兜 — 西寺坟 — 张家浩 — 许家埭 — 许巷 — 俞石桥 — 倒庄里 — 天顺桥 — 许村 — 周庄桥 — 新丰路口 — 家纺城 (55站)
回程: 家纺城 — 新丰路口 — 周庄桥 — 许村 — 天顺桥 — 倒庄里 — 俞石桥 — 许巷 — 许家埭 — 张家浩 — 西寺坟 — 香元兜 — 天井桥 — 新富 — 孙家溇 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 朗家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城 — 行政中心 — 南苑五里 — 联合路口 — 建设银行 — 海宁大厦 — 火车站 (55站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 孙家溇 — 坝头桥 — 庙埭廊 — 唐家角 — 沈士 — 坟桥头 — 吴家角 — 张介埭 — 永福公园 — 永福 — 家纺城 (44站)
回程: 家纺城 — 永福 — 永福公园 — 张介埭 — 吴家角 — 坟桥头 — 沈士 — 唐家角 — 庙埭廊 — 坝头桥 — 孙家溇 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (44站)
去程: 皮革城(裘皮广场) — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 学院路口 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 孙家溇 — 坝头桥 — 报国寺桥 — 南王家埭 — 火车西站 (40站)
回程: 火车西站 — 南王家埭 — 报国寺桥 — 坝头桥 — 孙家溇 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 学院路口 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城(裘皮广场) (40站)