途径“广丰”的公交线路
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 斗门三小 — 长亨 — 洋河酒厂 — 天地人市场 — 贵头 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 斗门镇交警 — 竹坑 — 南门 — 斗门财所 — 御温泉 — 沥岐 — 李屋 — 小赤坎西 — 小赤坎 — 大环村 — 西窖 — 四九顷 — 新洲 — 横山红砖场 — 横山中学 — 大胜 — 横山 — 横山市场 — 新埠 — 横坑口 — 广丰 — 八十亩 — 耕管 — 围头 — 围头新村 — 三龙 — 二龙 — 獭山 — 新会南朗 — 獭山村口 — 龙泉路口 — 三角 (50站)
回程: 三角 — 龙泉路口 — 獭山村口 — 獭山 — 二龙 — 三龙 — 围头新村 — 围头 — 耕管 — 八十亩 — 广丰 — 横坑口 — 新埠 — 横山市场 — 横山 — 大胜 — 横山中学 — 横山红砖场 — 新洲 — 四九顷 — 西窖 — 大环村 — 小赤坎 — 小赤坎西 — 李屋 — 沥岐 — 御温泉 — 斗门财所 — 南门 — 竹坑 — 斗门镇交警 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 贵头 — 天地人市场 — 洋河酒厂 — 长亨 — 斗门三小 — 新鸿酒店 — 井岸 (49站)