途径“谷家堰”的公交线路
去程: 汽车西站 — 家私城(西石山北路以东) — 丰山桥 — 康山 — 康山小学 — 前华家 — 仙桥[余禾线] — 太平桥 — 旗山村 — 谷家堰 — 赵家浦 — 河里 — 兽头 — 梁家堰 — 董家 — 南王 — 后黄 — 荪塘堰 — 马廊厦 — 赵家村 — 泥堰头 — 辉桥路 — 新新公路 — 振工路 — 周巷站 (25站)
回程: 周巷站 — 振工路 — 新新公路 — 辉桥路 — 泥堰头 — 赵家村 — 马廊厦 — 荪塘堰 — 后黄 — 南王 — 董家 — 梁家堰 — 兽头 — 河里 — 赵家浦 — 谷家堰 — 旗山村 — 太平桥 — 仙桥[余禾线] — 前华家 — 康山小学 — 康山 — 丰山桥 — 家私城(西石山北路以东) — 汽车西站 (25站)