途径“高溪头”的公交线路
去程: 汽车东站(中心站) — 照山桥 — 九垒山(61省道) — 桐湖 — 吴夹岙 — 同光村 — 同光小学 — 蔡家(61省道) — 平湖 — 施岙 — 汇头 — 张家(丈亭镇) — 汇龙村 — 新周家(61省道) — 长乐路 — 渔溪 — 丈亭交警队 — 桐寺院 — 傅家[三七市镇] — 凤东 — 高溪头 — 姚东村 — 三河线路口 — 三七市菜场 — 三七市 (25站)
回程: 三七市 — 三七市菜场 — 三河线路口 — 姚东村 — 高溪头 — 凤东 — 傅家[三七市镇] — 桐寺院 — 丈亭交警队 — 渔溪 — 长乐路 — 新周家(61省道) — 汇龙村 — 张家(丈亭镇) — 汇头 — 施岙 — 平湖 — 蔡家(61省道) — 同光小学 — 同光村 — 吴夹岙 — 桐湖 — 九垒山(61省道) — 照山桥 — 汽车东站(中心站) (25站)