途径“高山”的公交线路
去程: 陆埠 — 五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口 — 袁马 — 洪山中学 — 洪山邮电所 — 洪山小学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方(洪山乡) — 上方[洪山乡] — 石基 — 翁岙 — 翁岙岔口 — 大石河 — 沿夹岙岔口 — 沿夹岙 — 沿夹岙岔口 — 沿山 — 陈巴岭岔口 — 陈巴岭 — 深坑 — 高岩 — 高山 (31站)
回程: 高山 — 高岩 — 深坑 — 陈巴岭 — 陈巴岭岔口 — 沿山 — 沿夹岙岔口 — 沿夹岙 — 沿夹岙岔口 — 大石河 — 翁岙岔口 — 翁岙 — 石基 — 上方[洪山乡] — 下方(洪山乡) — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山小学 — 洪山邮电所 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口 — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 五职校 — 陆埠 (31站)