去程: 一分部 — 承留 — 曲阳 — 三河 — 白涧 — 金三丰 — 济钢 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (13站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 济钢 — 金三丰 — 白涧 — 三河 — 曲阳 — 承留 — 一分部 (13站)
去程: 郑坪 — 庆华 — 涧北 — 思礼 — 三河 — 白涧 — 金三丰 — 济钢 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (14站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 济钢 — 金三丰 — 白涧 — 三河 — 思礼 — 涧北 — 庆华 — 郑坪 (14站)
去程: 茶店 — 蟒林 — 王才庄 — 贾庄 — 老电厂 — 六角口 — 党校 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (13站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 党校 — 六角口 — 老电厂 — 贾庄 — 王才庄 — 蟒林 — 茶店 (13站)
去程: 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 — 建行 — 亚桥 — 三中 — 客运总站 — 二干 — 辛庄 — 贺城 — 尚庄 (12站)
回程: 尚庄 — 贺城 — 辛庄 — 二干 — 客运总站 — 三中 — 亚桥 — 建行 — 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 (12站)
去程: 辛庄 — 官庄 — 裴庄 — 卢家岭 — 马寨 — 党校 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (12站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 党校 — 马寨 — 卢家岭 — 裴庄 — 官庄 — 辛庄 (12站)