去程: 公交车站 — 崇召:公交车站 — 大西门 — 三角湖 — 南湖新村 — 教师小区 — 安居园 — 内衣城 — 工学院 — 七里店 — 牛房 — 魏家营 — 小营 — 二十里铺 — 宝莲寺 — 杨家庄 — 北田村 — 三十里铺 — 黎园 — 何官屯 — 崇召 — 南马庄 — 任庄 — 张村 — 黎官屯 (25站)
回程: 黎官屯 — 张村 — 任庄 — 南马庄 — 崇召 — 何官屯 — 黎园 — 三十里铺 — 北田村 — 杨家庄 — 宝莲寺 — 二十里铺 — 小营 — 魏家营 — 牛房 — 七里店 — 工学院 — 内衣城 — 安居园 — 教师小区 — 南湖新村 — 三角湖 — 大西门 — 崇召:公交车站 — 公交车站 (25站)
去程: 公交东站 — 三官庙 — 红旗渠广场 — 电机厂 — 灯塔路口 — 郭家街 — 靛市村 — 头道街 — 三道街 — 中山街(二医院) — 文峰塔 — 大西门 — 三角湖 — 南湖新村 — 教师小区 — 安居园 — 内衣城 — 工学院 — 七里店 — 牛房 — 未家营 — 小营 — 二十里铺 — 宝莲寺 — 宝莲寺镇政府 — (支:郭村集 — 马官屯 — 东风村 — 赵官屯) (29站)
回程: 赵官屯) — 东风村 — 马官屯 — (支:郭村集 — 宝莲寺镇政府 — 宝莲寺 — 二十里铺 — 小营 — 未家营 — 牛房 — 七里店 — 工学院 — 内衣城 — 安居园 — 教师小区 — 南湖新村 — 三角湖 — 大西门 — 文峰塔 — 中山街(二医院) — 三道街 — 头道街 — 靛市村 — 郭家街 — 灯塔路口 — 电机厂 — 红旗渠广场 — 三官庙 — 公交东站 (29站)