环形车: 冠盛汽配 — 鸿翔路 — 富得宝路 — 高翔工业区 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 客运中心 — 法派路口 — 吴桥 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 城市公交公司 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 景山隧道 — 华侨中学 — 旸岙 — 山前 — 地质桥 — 新桥镇府 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 高翔工业区 — 富得宝路 — 鸿翔路 — 冠盛汽配 (36站)
去程: 瞿溪 — 瞿溪邮电局 — 延川路 — 瞿溪车站 — 江垟 — 殿上 — 郭南 — 郭溪 — 水闸头 — 白塔殿 — 塘下老街 — 塘下新街 — 梅屿 — 高殿 — 基安山 — 浦西 — 西岙底 — 山前 — 旸岙 — 地质桥 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 振瓯路 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 九山北路 (29站)
回程: 九山北路 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 瓯海区府 — 振瓯路 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 地质桥 — 旸岙 — 山前 — 西岙底 — 浦西 — 基安山 — 高殿 — 梅屿 — 塘下新街 — 塘下老街 — 白塔殿 — 水闸头 — 郭溪 — 郭南 — 殿上 — 江垟 — 瞿溪车站 — 延川路 — 瞿溪邮电局 — 瞿溪 (30站)