途径“大罗山路”的公交线路
去程: 九山北路 — 粗糠桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 江前 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 括苍东路口 — 慎江路口 — 邻里中心 — 钱江路 — 四明山路 — 大罗山路 — 石坦村 — 东方学院 — 甬江路 (34站)
回程: 甬江路 — 东方学院 — 石坦村 — 大罗山路 — 四明山路 — 钱江路 — 邻里中心 — 慎江路口 — 括苍东路口 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 粗糠桥 — 九山北路 (35站)