途径“大河小学”的公交线路
去程: 人民桥车站 — 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷村 — 尚湖风景区 — 薛巷 — 蒋巷工业园 — 蒋巷镇村 — 平湖 — 下庄 — 印染厂 — 大象 — 新和 — 尚湖镇 — 加油站 — 毛纺厂 — 铁塔厂 — 大河加油站 — 大河 — 大河小学 — 宴巷 — 陶家桥 — 俞巷 (30站)
回程: 俞巷 — 陶家桥 — 宴巷 — 大河小学 — 大河 — 大河加油站 — 铁塔厂 — 毛纺厂 — 加油站 — 尚湖镇 — 新和 — 大象 — 印染厂 — 下庄 — 平湖 — 蒋巷镇村 — 蒋巷工业园 — 薛巷 — 尚湖风景区 — 颜巷村 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 — 人民桥车站 (30站)