去程: 市汽车总站 — 理想0769 — 牌楼基 — 石美枢纽 — 莫屋 — 拔蛟窝 — 蚬涌 — 谷涌 — 谷涌南 — 滘联 — 望牛墩路口 — 帝苑城 — 蕉利 — 蕉利北 — 潢涌路口 — 东泊 — 中堂路口 — 中堂市场 — 万和商场 — 中堂医院 — 东向 — 槎滘 — 鸥涌 — 川槎派出所 — 螺村 — 南玻工业区 — 新基 — 帝都 — 麻涌文化广场(东太路口) — 麻涌汽车站 (30站)
回程: 麻涌汽车站 — 麻涌文化广场(东太路口) — 帝都 — 新基 — 麻涌中队 — 螺村 — 川槎派出所 — 鸥涌 — 万龙染厂 — 槎滘 — 东向 — 中堂医院 — 万和商场 — 中堂市场 — 中堂路口 — 东泊 — 潢涌路口 — 蕉利北 — 蕉利 — 帝苑城 — 望牛墩路口 — 滘联 — 谷涌南 — 谷涌 — 蚬涌 — 拔蛟窝 — 莫屋 — 石美枢纽 — 牌楼基 — 理想0769 — 市汽车总站 (31站)
去程: 市汽车总站 — 理想0769 — 牌楼基 — 石美枢纽 — 莫屋 — 拔蛟窝 — 蚬涌 — 谷涌 — 滘联 — 望牛墩路口 — 帝苑城 — 蕉利 — 蕉利北 — 潢涌路口 — 东泊 — 中堂路口 — 中堂市场 — 万和商场 — 中堂医院 — 东向 — 槎滘 — 万龙染厂 — 鸥涌 — 川槎派出所 — 螺村 — 南玻工业区 — 新基 — 帝都 — 麻涌文化广场(东太路口) — 麻涌市场(麻涌中学) — 麻涌汽车站 — 大步 — 大步市场 — 大步工业区 — 漳澎 (35站)
回程: 漳澎 — 大步工业区 — 大步市场 — 大步 — 麻涌汽车站 — 麻涌市场(麻涌中学) — 麻涌文化广场(东太路口) — 帝都 — 新基 — 南玻工业区 — 螺村 — 川槎派出所 — 鸥涌 — 万龙染厂 — 槎滘 — 东向 — 中堂医院 — 万和商场 — 中堂市场 — 中堂路口 — 东泊 — 潢涌路口 — 蕉利北 — 蕉利 — 帝苑城 — 望牛墩路口 — 滘联 — 谷涌 — 蚬涌 — 拔蛟窝 — 莫屋 — 石美枢纽 — 牌楼基 — 理想0769 — 市汽车总站 (35站)