去程: 鹅塘政府 — 清水寨 — 仁村寨 — 如凤寨 — 鹅塘路口 — 羊角山路口 — 大修厂 — 正合修理厂 — 同学巷 — 贺州市第二高级中学 — 光荣院 — 自来水厂 — 菜市场路口 — 中心市场 — 城中派出所 — 物资大厦 — 卫监所 — 利源酒店 — 二小 — 汽车东站 — 建材市场 — 四小 — 老黄田路口 — 公交大厦 — 车站宿舍 — 新世纪酒店 — 谬屋路口 — 白家寨路口 — 鞍山寨路口 — 黄田加油站 — 黄田医院 — 黄田 (32站)
回程: 黄田 — 黄田医院 — 黄田加油站 — 鞍山寨路口 — 白家寨路口 — 谬屋路口 — 新世纪酒店 — 车站宿舍 — 公交大厦 — 老黄田路口 — 四小 — 建材市场 — 汽车东站 — 二小 — 利源酒店 — 卫监所 — 物资大厦 — 城中派出所 — 中心市场 — 菜市场路口 — 自来水厂 — 光荣院 — 贺州市第二高级中学 — 同学巷 — 正合修理厂 — 大修厂 — 羊角山路口 — 鹅塘路口 — 如凤寨 — 仁村寨 — 清水寨 — 鹅塘政府 (32站)
去程: 水月宫公园 — 地氮宿舍 — 白家寨 — 黄田初级中学 — 农药厂宿舍 — 老黄田路口 — 四小 — 移动公司 — 灵峰广场 — 富亮大厦 — 恒兴花园 — 城中派出所 — 中心市场 — 第一招待所 — 自来水公司 — 新建巷口 — 区光荣院 — 第二高级中学 — 正合修理厂 — 祥誉驾校 — 新客运中心 — 陶瓷厂 — 萝卜滩 — 绿园山庄 — 芳林 — 田厂 — 马岭 — 邹屋背 (28站)
回程: 邹屋背 — 马岭 — 田厂 — 芳林 — 绿园山庄 — 萝卜滩 — 陶瓷厂 — 新客运中心 — 祥誉驾校 — 正合修理厂 — 第二高级中学 — 区光荣院 — 新建巷口 — 自来水公司 — 第一招待所 — 中心市场 — 城中派出所 — 恒兴花园 — 富亮大厦 — 灵峰广场 — 移动公司 — 四小 — 老黄田路口 — 农药厂宿舍 — 黄田初级中学 — 白家寨 — 地氮宿舍 — 水月宫公园 (28站)