途径“蔡家庄”的公交线路
去程: 便桥头 — 火车站 — 永盛家电(二马路) — 消防队 — 市二中 — 五公司 — 马跑泉路口 — 团庄村 — 马跑泉中学 — 什字坪 — 什字坪村委会 — 宁家崖 — 拥军桥 — 张家庄 — 新庄 — 勘察院 — 启升中学 — 崖湾 — 林院北站 — 林学院 — 白石 — 化工厂 — 甘泉 — 聂家庄 — 何家门 — 胡家窑 — 北道水泥厂 — 中庄 — 黄庄村 — 青棢咀道班 — 青棢咀 — 打石沟 — 金家山 — 高家坪 — 董水沟 — 柴家庄村 — 杨家台子 — 王家庄 — 蔡家庄 — 大庄 — 松树沟口 — 董水沟门下 — 马家沟门 — 下磨 — 李子道班 — 柳林村 — 河口村 — 李子乡 — 李子林场 — 李子园 (50站)
回程: 李子园 — 李子林场 — 李子乡 — 河口村 — 柳林村 — 李子道班 — 下磨 — 马家沟门 — 董水沟门下 — 松树沟口 — 大庄 — 蔡家庄 — 王家庄 — 杨家台子 — 柴家庄村 — 董水沟 — 高家坪 — 金家山 — 打石沟 — 青棢咀 — 青棢咀道班 — 黄庄村 — 中庄 — 北道水泥厂 — 胡家窑 — 何家门 — 聂家庄 — 甘泉 — 化工厂 — 白石 — 林学院 — 林院北站 — 崖湾 — 启升中学 — 勘察院 — 新庄 — 张家庄 — 拥军桥 — 宁家崖 — 什字坪村委会 — 什字坪 — 马跑泉中学 — 团庄村 — 马跑泉路口 — 五公司 — 市二中 — 消防队 — 永盛家电(二马路) — 火车站 — 便桥头 (50站)