去程: 百汇商城 — 交通局 — 马仔头 — 中医院 — 康都小区 — 樟树井 — 友联庄园 — 印铁厂 — 龙口凉亭 — 变电站 — 大塘路口 — 井塘路口 — 丘家 — 岭从 — 寨脚 — 寨脚小学 — 中寨 — 古屯路口 — 欧家路口 — 古引 — 庆华 — 相土 — 甘笋路口 — 江华村 — 江华小学 — 甘塘路口 — 龙渡路口 — 大塘路口 — 土地山 — 高龙 — 花篢中学 — 水电业集团 — 花篢街 (33站)
回程: 花篢街 — 水电业集团 — 花篢中学 — 高龙 — 土地山 — 大塘路口 — 龙渡路口 — 甘塘路口 — 江华小学 — 江华村 — 甘笋路口 — 相土 — 庆华 — 古引 — 欧家路口 — 古屯路口 — 中寨 — 寨脚小学 — 寨脚 — 岭从 — 丘家 — 井塘路口 — 大塘路口 — 变电站 — 龙口凉亭 — 印铁厂 — 友联庄园 — 樟树井 — 康都小区 — 中医院 — 马仔头 — 交通局 — 百汇商城 (33站)
去程: 百汇商城 — 交通局 — 马仔头 — 中医院 — 康都小区 — 樟树井 — 友联庄园 — 印铁厂 — 龙口凉亭 — 变电站 — 花篢路口 — 养老院 — 货场 — 新寨路口 — 孙家厂 — 徐排 — 盘村 — 牛福屯路口 — 牛福屯 — 板岸 — 底下村 — 大莫村委 — 寺岭 — 黑云屯 — 禧蒸木业 — 覃家路口 — 绥福村路口 — 云村坝 — 小勃村 — 中学路口 — 大塘街 — 大塘小学 — 新街口 (33站)
回程: 新街口 — 大塘小学 — 大塘街 — 中学路口 — 小勃村 — 云村坝 — 绥福村路口 — 覃家路口 — 禧蒸木业 — 黑云屯 — 寺岭 — 大莫村委 — 底下村 — 板岸 — 牛福屯 — 牛福屯路口 — 盘村 — 徐排 — 孙家厂 — 新寨路口 — 货场 — 养老院 — 花篢路口 — 变电站 — 龙口凉亭 — 印铁厂 — 友联庄园 — 樟树井 — 康都小区 — 中医院 — 马仔头 — 交通局 — 百汇商城 (33站)
去程: 双堆 — 永镇 — 山脚路口 — 歧路 — 永镇气库 — 爱美思厂 — 道班 — 华海厂 — 永华路口 — 永华村公所 — 裕祥新厂 — 裕祥老厂 — 加油站 — 荔苑停车场 — 二水厂 — 林场 — 荔金路口 — 二中 — 水塔巷 — 猫冲 — 计生局 — 县幼 — 县医院 — 菜市 — 广场 — 邮局 — 横排岭 — 地税局 — 中医院 — 樟树井 — 应家路口 — 红星厂 — 龙口凉亭 — 车站停车场 — 交警大队 — 电镀城 — 荔城中学 — 黄寨小学 — 黄寨中学 — 黄寨路口 — 万丰公司 — 新竹公司 — 佰客喜 — 瓢村路口 — 桂林金可 — 俏天下 — 桥富路口 — 莲塘路口 — 金煌阁 — 气库路口 — 双江路口 — 40路口 — 瑞兴厂 — 变电站 — 酒厂 — 培训中心 (56站)
回程: 培训中心 — 酒厂 — 变电站 — 瑞兴厂 — 40路口 — 双江路口 — 气库路口 — 金煌阁 — 莲塘路口 — 桥富路口 — 俏天下 — 桂林金可 — 瓢村路口 — 佰客喜 — 新竹公司 — 万丰公司 — 黄寨路口 — 黄寨中学 — 黄寨小学 — 荔城中学 — 电镀城 — 交警大队 — 车站停车场 — 龙口凉亭 — 红星厂 — 应家路口 — 樟树井 — 中医院 — 地税局 — 横排岭 — 邮局 — 广场 — 菜市 — 县医院 — 县幼 — 计生局 — 猫冲 — 水塔巷 — 二中 — 荔金路口 — 林场 — 二水厂 — 荔苑停车场 — 加油站 — 裕祥老厂 — 裕祥新厂 — 永华村公所 — 永华路口 — 华海厂 — 道班 — 爱美思厂 — 永镇气库 — 歧路 — 山脚路口 — 永镇 — 双堆 (56站)