晋江公交 K5
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 洪山工业区 — 利郎 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光东路 — 沟西 — 坊脚 — 桂林 — 宫口 — 潭头 — 梧埭 — 南湖 — 西滨路口 — 西滨镇政府 (26站)
回程: 西滨镇政府 — 西滨路口 — 南湖 — 梧埭 — 潭头 — 宫口 — 桂林 — 坊脚 — 沟西 — 阳光东路 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 利郎 — 洪山工业区 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (26站)
备注信息:
无