嘉兴公交 K274路
去程: 虹阳车站 — 东蒋 — 阳城村 — 虹北自来水厂 — 虹北村 — 虹北葡萄园 — 西雁 — 古塘村 — 科技路 — 新桥开发区 — 长虹路口 — 王江泾 — 王江泾邮电局 — 北虹桥 — 长虹公园 — 社会停车场 — 迎宾路口 — 太平村 — 卫生服务站 — 洪典开发区 — 唐浜 — 洪典 (22站)
回程: 洪典 — 唐浜 — 洪典开发区 — 卫生服务站 — 太平村 — 迎宾路口 — 社会停车场 — 长虹公园 — 北虹桥 — 王江泾邮电局 — 王江泾 — 长虹路口 — 新桥开发区 — 科技路 — 古塘村 — 西雁 — 虹北葡萄园 — 虹北村 — 虹北自来水厂 — 阳城村 — 东蒋 — 虹阳车站 (22站)
备注信息: