厦门公交 961路
去程: 龙舟池 — 机械工程学院 — 石鼓路 — 财经学院 — 集美地税 — 轮机工程学院 — 师范学院 — 印斗路口(同集路) — 孙厝路口 — 霞梧路口 — TDK — 禹洲大学城 — 洪塘头 — 海英 — 蔡店 — 潘涂 — 轻工食品园 — 西柯路口 — 美溪路 — 西柯枢纽站 (20站)
回程: 西柯枢纽站 — 美溪路 — 西柯路口 — 轻工食品园 — 潘涂 — 蔡店 — 海英 — 洪塘头 — 禹洲大学城 — TDK — 霞梧路口 — 孙厝路口 — 师范学院 — 轮机工程学院 — 集美地税 — 财经学院 — 石鼓路 — 机械工程学院 — 龙舟池 (19站)
备注信息:
无