厦门公交 900路
去程: 二农工业区 — 新田 — 后溪新村 — 前进村 — 后溪 — 城内 — 仑上 — 碗头崎 — 崎沟 — 厦门工学院 — 软件学院 — 港头 — 英埭头 — 华大学生一条街 — 杏林湾营运中心 — 西亭路口 — 杏北路 — 华懋 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 杏林文体中心 — 宁宝小区(建南路) (25站)
回程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文体中心 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 华懋 — 杏北路 — 西亭路口 — 杏林湾营运中心 — 华大学生一条街 — 英埭头 — 港头 — 软件学院 — 厦门工学院 — 崎沟 — 碗头崎 — 仑上 — 城内 — 后溪 — 前进村 — 后溪新村 — 新田 — 二农工业区 (25站)
备注信息:
无